Про нас

Усі працівники нашої компанії мають значний досвід роботи на підприємствах харчової промисловості та пройшли курси навчання із стажуванням та здачею іспитів у відповідних організаціях Нідерландів, Румунії, Польщі та Німеччини. Додатково працівники центру проходять різноманітні навчання, беруть участь у семінарах та конференціях, що в свою чергу піднімає рівень знань і професіоналізму.

Інноваційні підходи та постійний аналіз тенденцій розвитку світового ринку у сфері якості та безпеки харчових продуктів дозволяють нам приймати найбільш правильні та ефективні рішення. Фаховий підхід робить співпрацю прозорою, чіткою і приємною.

Політика співпраці базується на індивідуальній оцінці кожного окремого клієнта виходячи із :

  • короткотермінових та довготермінових стратегій розвитку підприємства;
  • особливостей існуючих та потенційних ринків збуту/діяльності;
  • вимоги місцевого та закордонного законодавства (у випадку експорту продукції);
  • оцінка реального стану підприємства та його виробничо-організаційного потенціалу.

Як наслідок клієнту пропонується найбільш економічно-вигідна та обґрунтована пропозиція з впровадження того чи іншого стандарту.

ТОВ «Європейський центр менеджменту якості та гігієни харчових продуктів «Лілія» підтвердили кваліфікацію для реалізації проектів по розробці та впровадженню систем управління якістю та безпечністю в рамках Програми ділових консультаційних послуг  (BAS – Business Advisory Services) ЄБРР (Європейський Банк Реконструкції та Розвитку).

Рівень наших аудиторів відповідає найвищому рівню міжнародних сертифікованих аудиторів по різних стандартах (IFS Food, FSSC 22000, ISO 22000, ISO 9001 та інші). Аудитори нашої компанії запрошуються міжнародними сертифікаційними органами для проведення сертифікаційних аудитів як в Україні так і за кордоном.

Зворотній зв`язок