OHSAS 18001

Що таке OHSAS 18001?

Стандарт OHSAS 18001 є міжнародно визнаним методом оцінки і аудиту професійних систем безпеки та охорони праці.

Маючи чітко визначену систему управління на місці для ідентифікації і контролю ризиків для здоров'я і безпеки, організації можуть мінімізувати ризики у своїй роботі для власних працівників, відвідувачів або підрядників на своїй території. Стандарт дозволить організаціям впровадити процеси для постійного перегляду і поліпшення охорони здоров'я та безпеки.

Основні напрямки, які вкючені в OHSAS

  • Системи керування в місці
  • Планування та оцінка ризику
  • Підготовка та інформування персоналу
  • Зв'язок систем управління безпекою
  • Реагування на надзвичайні ситуації
  • Моніторинг та постійне поліпшення

Здоров'я та безпека системи управління

Досягнення структурованої системи менеджменту безпеки та здоров'я в рамках всієї організації буде демонстрацією своєї прихильності по забезпеченню благополуччя ваших співробітників і зовнішніх сторін.

Це забезпечить основу для реалізації вимог OHSAS 18001 і процес постійного поліпшення.

Розвиток надійної та керованої системи забезпечить переваги для організації та її працівників. Економія і зниження нещасних випадків є лише двома з багатьох переваг.

Для кого це?

OHSAS 18001 підходить для всіх типів організації, які бажають стати більш ефективним в управлінні і зниженні числа нещасних випадків на робочому місці.

Встановивши систему, що підтверджено органом по сертифікації третьою стороною, організації будуть спроможні довести своїм співробітникам, постачальникам і клієнтам, що вони відповідають за здоров'я та безпеку на підприємстві.

Зворотній зв`язок